מזרון ילדים - אמריקן סיסטם
מיטות נוער בראשון לציון
29 במרץ 2017
מיטה מתכווננת חשמלית
29 במרץ 2017
הצג הכל

מזרון ילדים לשינה איכותית וטובה

הילדים שלנו זקוקים לשעות שינה רבות על מנת לגדול, להתחזק ולהתפתח. אי לכך, כדאי שאנו, ההורים, נשקיע במזרון ילדים איכותי, טוב, גדול ומפנק שיאפשר להם ללכת לישון כל לילה עם חיוך ולהתפנק בבוקר לפני שיוצאים מהמיטה לבית הספר או לגן. במרבית המקרים ההורים בוחרים לילדיהם מזרון יחיד, אולם, היה ומדובר בילד יותר גדול, על הגבול של גיל ההתבגרות, מומלץ כי תקנו מזרון זוגי או מזרון נוער אחד וחצי, כדי שלא תצטרכו להחליף בקרוב את המזרון. נערים ונערות אינם אוהבים לישון במיטת יחיד, ולכן במרבית המקרים כשמדובר בבני נוער מדובר על מזרון נוער שהוא בגודל של מיטה וחצי.

למה חשוב לקנות מזרון ילדים איכותי?

כאשר מדובר בילדים, בפרט ילדים קטנים, הגוף שלהם עוד מתפתח ומשתנה. המשמעות של כך, היא שהם עוברים עוד שינויים רבים במבנה של השלד ושל יתר הגוף ולכן צריך שהמזרון עליו הם ישנו יהיה מזרון איכותי המותאם לעובדה שהגוף שלהם עוד משתנה. מזרון ילדים טוב יכול למנוע כאבי גב, צוואר, שלא לדבר על זה שהוא מעניק שינה כייפית ומפנקת יותר. בשביל הילדים שלנו אנו רוצים את הטוב ביותר, אז קנו מזרון איכותי ותראו שלא תצטערו על כך.

באיזה גיל מומלץ לקנות מזרון זוגי?

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, אולם בדרך כלל החל מגיל ההתבגרות ועד היותנו אנשים בוגרים אנו מעדיפים לישון במיטה גדולה ורחבת ידיים, ולכן אנו מעדיפים מזרון יחיד. כמו כן, בשלב מסוים אנו גם איננו ישנים לבד, ובת/ בן הזוג שלנו ישנים עימנו, ולכן אנו זקוקים למיטה גדולה שתכיל את שני האנשים. לכן, אין תשובה חד משמעית, וזה תלוי מקרה, גיל ונסיבות. אם יש לכם ילד בגיל ההתבגרות בבית, אתם בהחלט יכולים לבחור באופציה של קניית מיטה וחצי שלה מתאים מזרון נוער.

האם יש מצעים למיטה וחצי?

כן, היום ניתן למצוא מצעים כמעט לכל גודל, גם לגדליי מיטות חריגים ולא סטנדרטיים. מיטת יחיד, מיטה וחצי ומיטה זוגית אלו הם שלושת גדלי המזרונים הנפוצים ביותר, ולכן כלל לא תתקלו בבעיה למצוא מצעים למיטה שלכם.

מזרון ילדים
1 (20%) 1 vote
Call Now Button072-3301470