מיטת ילדים אמריקן סיסטם
מיטות נוער מעוצבות
29 במרץ 2017
מזרונים במבצע
29 במרץ 2017
הצג הכל

מיטת ילדים – עד כמה חשובה היא מיטת ילדים להתפתחותו של הילד? מי מוסמך להתאים את המיטה לילד? היכן מומלץ לרכוש מיטת ילדים עבור הילד שלכם?

התפתחות הילד תלויה בשלושה פרמטרים חשובים: הראשון הוא פעילות גופנית, הפרמטר השני הוא תזונה נכונה והפרמטר השלישי הוא שינה מועילה. כאשר כל אחד מאותם הפרמטרים חשוב בדיוק באותה המידה.

השינה היא חשובה בכל גיל וגיל אולם בגיל ילדות היא חשובה כמה וכמה, הגדילה וההתפתחות של הילד נעשית בזמן מנוחה ושינה ועל כן חשוב להקפיד על בחירת מיטת ילדים איכותית ביותר. בחירה זו עשויה להיות אחת הבחירות החשובות ביותר שלכם.

מיטת ילדים שאינה ראויה מספיק עשויה לפגוע ביכולת של הילד לישון שינה עמוקה ואיכותית ובכך למעשה לפגוע ביכולת הריכוז שלו במשך היום. ההשלכות לכך הן כאמור בתפקוד בבתי הספר והגנים ופגיעה ברמה החברתית כתוצאה מעצבנות יתר.

מזרן למיטת ילדים ישפיע השפעה מכרעת גם על נושא מבנה השלד של הילד. מיטה ראויה היא כזו אשר תחזיק את המבנה של הילד יציב גם בזמן השינה ולא תגרום לקריסה של המבנה פנימה אל תוך שקע לא רצוי של המזרון. מזרן למיטת ילדים צריך להיות מותאם גם לגובהו של הילד, כמו כן יש להקפיד על מספיק רוחב לשכיבה נוחה עבור הילד בכל התנוחות שבהן הוא רגיל לישון.

מיטת ילדים? איך בוחרים היכן לרכוש?

כאמור לא ניתן לחסוך או להתפשר על הטוב ביותר עבור הילד שלכם. אמריקן סיסטם מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב מאוד של מיטות ילדים ונוער ובין היתר ניתן למצוא מיטה מתקפלת. מיטה זו היא גם נכונה מבחינת חסכון במקום מצד אחד, ומצד שני מזרון איכותי להגנה מפני נזקי שינה. מיטה מתקפלת של אמריקן סיסטם עברה את כל הביקורות ועומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מיטת ילדים? חפשו את אמריקן סיסטם!

חברת אמריקן סיסטם בעלת מספר סניפים בארץ ומובילה בתחום מיטות נוער ומזרונים. צוות של מומחים יעמוד לרשותכם בכל אחד מהסניפים על מנת להמליץ על מיטת יחיד מתקפלת או כל מיטה אחרת שתרצו.

מיטת ילדים
דרג עמוד זה
Call Now Button072-3301470