מה עם מיטת נוער מדליקה? - אמריקן סיסטם
מיטה זוגית במבצע
28 במרץ 2017
מחפשים מזרון למיטה וחצי? וודאו שהוא הכי נוח שיש
28 במרץ 2017
הצג הכל

הילד המקסים והאוהב שלנו יום אחד, פשוט ככה, הופך להיות מתבגר, מבלי שתהיה לנו שליטה על כך. פתאום, מילד חמד, הוא הופך לבן טיפש עשרה, שמסתגר בחדר, שממעט לתקשר איתנו ושלא טורח להצטרף אלינו לשמחות משפחתיות. ובכל זאת, אתם מחפשים דרך להגיע אליו, להראות לו שאתם אוהבים אותו ולהבהיר לו שאתם עדיין כאן בשבילו אם וכשיזדקק לכם.

הדרך ללב של הבן שלכם עוברת דרך מיטת נוער

מה הקשר בין זה לבין מיטות נוער במבצע אתם שואלים? פשוט מאוד. הנער המתבגר שלכם צריך עכשיו יותר מכל ספייס ומרחב לגלות מי הוא ומהו תפקידו בעולם הזה. לכן, הוא גם מבלה את מירב זמנו בחדר ודואג לסגור אחריו את הדלת ולהבהיר לכם בצורה כזו או אחרת, שאתם לא לגמרי רצויים בחדר שלו. מבאס, נכון. אבל חשבו על זה לרגע. אם החדר שלו הופך כעת להיות מבצרו, המקום הבטוח שלו, למה שלא תקנו לו מיטת נוער, ובכך תראו לו, דרך השקעה בחדר שלו, שאתם מבינים כמה החלל שלו משמעותי עבורו. זה הזמן להזכיר, שמיטה היא מהאלמנטים המרכזיים בחדר. היא לא רק תופסת שטח משמעותי ממנו, אלא גם תורמת לו מבחינה עיצובית, ולכן, רכישת מיטה חדשה תשדרג את החדר עשרות מונים ותהפוך אותו שיקי ומדליק יותר.

שדרוג המיטה של הנער ישפר את מראה החדר

אבל מעבר לאמפתיה, מיטות נוער במבצע הן גם פריט ריהוט פרקטי מאוד עבור המתבגר. הוא הרי נמצא באחד משלבי הגדילה וההתפתחות המהירים ביותר בחיים, הקול שלו תיכף ישתנה, הוא ביום אחד יצמח בכמה סנטימטרים, הוא יתחיל לאכול כמויות עצומות של אוכל- וכל זה אומר, שמיטת הילדים כבר לא ממש תענה לו על הצרכים. במילים אחרות: הגיע הזמן שהבן המתבגר שלכם יעבור ממזרון יחיד אל מזרון למיטה וחצי וייהנה משנת לילה ערבה, במהלכה הוא יוכל להתפלש במיטה אל כל הכיוונים מבלי שהרגליים שלו יבצבצו אל מחוץ למזרון, רק מכיוון שהמיטה קצרה מידי כדי להכיל את גופו הגדל.

בואו לגלות את מבחר פתרונות השינה של אמריקן סיסטם

לאמריקן סיסטם יש בדיוק מה שאתם צריכים ולא רק זאת, אלא שהיא מציעה יופי של מבצעים על מיטות נוער, כאלה שיאפשרו לכם לחסוך לא מעט כסף ובכל זאת לחזור הביתה עם מוצר איכותי, שיחזיק שנים רבות. אמריקן סיסטם, מהחברות המובילות בישראל בתחום פתרונות השינה, מציעה מגוון רחב של אביזרים לשיפור חווית השינה. מיטות זוגיות, ספות נפתחות, מזרונים במבצע, מיטה מתכווננת, כרית אורטופדית ועוד-  אנחנו מציעים את אביזרי השינה המובילים והאיכותיים ביותר. המשמעות היא, שאם תחליטו לרכוש מיטת נוער דרכינו, אתם תקבלו מוצר ברמה גבוהה, שגם נראה מרשים ומעוצב לתפארת. אנחנו מזמינים אתכם לנסות את מיטות הנוער השונות שלנו, כדי לבחון מתוכן את זו שהכי מתאימה לצרכיו של הילד שלכם.

בא לכם לפנק את הנער המתבגר? מה עם מיטת נוער מדליקה?
5 (100%) 1 vote
Call Now Button072-3301470