מיטות נוער נפתחות ומפנקות לילדים – תוצרת ישראלית - אמריקן סיסטם

מיטות נוער נפתחות לילדים

לקבלת הצעת מחיר

מיטות נוער כל הורה מכיר את השלב בו הילד הופך לנער, ומיטת הילדות שלו כבר אינה מתאימה לצרכיו.
באמריקן סיסטם תוכלו למצוא מגוון מיטות נוער מעוצבות ובריאותיות שיספקו לנערים ולנערות שלכם
תמיכה מלאה, שינה בריאה, נוחות וסטייל. חברת אמריקן סיסטם מתמקדת בארבע סדרות של מיטות נוער,
כאשר בכל סדרה מגוון דגמים לבחירתכם.

מיטת נוער big 90

(טווח מידות ממוצע 90X190/200)

מידע נוסף >>

מיטת נוער big 80

(טווח מידות ממוצע 80X190,200)

מידע נוסף >>

מיטת נוער ספות וחצי

(טווח מידות ממוצע 90,100,120,140X200)

מידע נוסף >>

מיטת נוער סידרה מקסימה

(טווח מידות ממוצע 90,100,120,140X200)

מידע נוסף >>

מיטות נוער Big 80, מיטת נוער Big 90

בכל דגמי הסדרות הללו משולבת מערכת קפיצי Spring Flex של אמריקן סיסטם לתמיכה בריאותית, וכן מערכת P.S.S בנוסף למצע פוליאוריתן טהור. כמו כן, לכל דגמי הסדרה ניתן להוסיף ראש מתכוונן להטיית פלג הגוף העליון, על מנת לאפשר קריאה נוחה, צפייה בטלוויזיה וכיוצא באלה. כל הדגמים נפתחים וכולם מגיעים עם ארגז מצעים מרווח ומהודר. מגוון הדגמים בשתי סדרות אלו הוא רחב, ומאפשר בחירה מותאמת לטעמו האישי של ילדכם.

מיטות נוער ספות וחצי

מיטות נוער ספות וחצי מעלות את הנוחות ואת ההתאמה של המיטה לנער לדרגת איכות שקשה להתעלות עליה. בכל הדגמים משולבת מערכת קפיצי Spring Flex וכן מערכת P.S.S, בנוסף למצע פוליאוריתן טהור. כמו כן, בכל דגמי ספה וחצי של אמריקן סיסטם ניתן להוסיף מנגנוני כוונון לראש, לרגליים, לפלג הגוף העליון ולצוואר, ליצירת ספה נוחה ובריאה לשינה, לקריאה ולצפייה בטלוויזיה. תמיכה נכונה בגופו של המתבגר תמנע כאבים ותעזור לו לאמץ יציבה נכונה ובריאה, בייחוד בתקופה חשובה זו, בה גופו מתעצב ומקבל את צורתו הבוגרת. בסדרת מיטה וחצי מגוון רחב של דגמים בעיצובים קלילים וצעירים ובמגוון צבעים.

מיטות נוער מקסימה

מיטת נוער מקסימה היא מיטה זוגית לנוער. בכל הדגמים בסדרה משולבת מערכת קפיצי Spring Flex ומערכת P.S.S בנוסף למצע פוליאוריתן טהור. הדגמים בסדרה מתאפיינים בעיצוב צעיר ואנרגטי ובדי הריפוד דוחי נוזלים. בנוסף, סדרת מיטות נוער מקסימה מגיעה עם ארגז מצעים מהודר.

בריאות, נוחות וסטייל מיטת נוער

דגמי מיטות הנוער של אמריקן סיסטם מאפשרים לכם להעניק לבני הנוער המתבגרים שלכם מיטה איכותית, בריאותית ומעוצבת בסגנון צעיר וקליל, שגם תשמור על בריאותו ועל איכות השינה שלו, גם תאפשר לו קריאה נוחה וגם תוסיף סטייל לחדרו. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? בואו לאחד מסניפי אמריקן סיסטם ותיווכחו בעצמכם. מבחר הדגמים גדול, ויאפשר לכל נערה ונער למצוא את הדגם שמדבר אל ליבם. כמו כן, איכות חומרי הגלם וטיב הייצור הם מן המעלה הראשונה, משום שבאמריקן סיסטם מאמינים ששינה טובה מתחילה במיטה איכותית. לפרטים נוספים התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 072-330-1470 ונשמח לעמוד לשירותכם.

עוד על מיטות מויקיפדיה

לקבלת הצעת מחיר

מאמרים בנושא מיטות נוער

מיטות נוער – חשיבותן להתפתחות התקינה של הנער והנערה

גיל ההתבגרות הוא גיל חשוב ביותר להתפתחות התקינה של הבן אדם ושי לו השפעה מכרעת על חייו הבוגרים של האדם. אחד הדברים החשובים ביותר להתפתחות תקינה של אדם היא השינה שלו. השינה משפיעה על איכות החיים של האדם והינה חשובה ביותר לבריאות שלו. ללא שינה תקינה הרי שההתפתחות בתקופת חיים כה חשובה כמו גיל התבגרות תהיה בעיתית והילד יסבול מפיגור בהתפתחות. על כן ישנה משמעות גדולה כל כך לתחום מיטות הנוער. מיטות נוער משפיעות על חייהם של המתבגרים בצורה דרמטית ואנו צריכים לקחת זאת בחשבון. אם אנחנו רוצים כי המתבגרים שלנו יחיו באיכות חיים גבוהה אתם צריכים להשקיע במיטה שהם ישנו עליה ועליכם לזכור זאת ולהפנים זאת. השקעה במיטת נוער היא השקעה ישירה בבריאות הילדים שלכם ועל כך אין עוררין.

מיטות נוער – מהו החלק החשוב ביותר בהן?

אנשים רבים חשובים כי המסגרות של מיטות נוער הן החשובות ביותר. על כן הן הם חושבים הרבה מאוד ומתייעצים כמה שיותר בשאלה האם לקנות מיטה ממתכת, מיטה מעץ או מחומר גלם אחר. אין ספק כי מסגרת המיטה היא חשובה, אך אין גם ספק כי חשוב ממנה הוא המזרון שאותו אתם קונים. המזרון משפיע על איכות המיטה וקובע האם היא תהיה טובה ונוחה לשינה. על כן יש להשקיע הרבה יותר מחשבה בשאלה איזה מזרון לקנות מאשר בשאלה איזה מסגרת למיטה לקנות. ברגע שתפנימו נושא זה הרי שתקנו מיטה הרבה יותר טובה לילד שלכם, מיטה אשר תאפשר לו לישון בהנאה הרבה יותר גדולה.

מיטות נוער – מדוע חשוב לקנות מיטה אורתופדית?

כאשר קונים מיטות נוער ניתן לקנות מיטות מסוגים רבים, אך נראה כי אף אחד לא יחלוק על העובדה כי מיטה אורתופדית היא הדבר הטוב ביותר לבריאות השינה שלכם. מיטה אורתופדית מעניקה תמיכה מלאה לילד שלכם ומבטיחה כי השינה שלו תהיה הרבה יותר טובה. כאשר אתם קונים מיטה אורתופדית אתם יודעים כי אתם מעניקים לילד שלכם את הטוב ביותר וזהו דבר בעל ערך עצום. על כן אל תתפשרו על נושא המיטה וודאו כי אתם קונים מיטה אורתופדית איכותית וטובה שתענה על הצרכים שלכם בצורה הגדולה ביותר שיש.

מיטות נוער – מה מיוחד במיטות של אמריקן סיסטם?

אם אתם מחפשים אחר מיטות נוער ברמה הגבוהה ביותר שיש אמריקן סיסטם היא הכתובת שלכם. המזרונים של אמריקן סיסטם הם המשובחים ביותר שיש והם יעניקו לילדכם את התחושה הטובה ביותר שיש. אין ספק כי אמריקן סיסטם היא חלוצה אמתית בתחום מיטות הנוער ואין ספק כי אתם לא תצטערו לרגע על בחירה במיטות הנוער של אמריקן סיסטם. אנחנו מקפידים על מחירים נוחים וזאת בכדי לאפשר לכל אחד לרכוש מיטה לילדיו.

מיטות נוער נפתחות לילדים
5 (99.26%) 27 votes
072-3301470