מיטות נוער נפתחות ומפנקות לילדים – תוצרת ישראלית - אמירקן סיסטם

מיטות נוער נפתחות לילדים

לקבלת הצעת מחיר עד 60% הנחה

מיטות נוער כל הורה מכיר את השלב בו הילד הופך לנער, ומיטת הילדות שלו כבר אינה מתאימה לצרכיו.
באמריקן סיסטם תוכלו למצוא מגוון מיטות נוער מעוצבות ובריאותיות שיספקו לנערים ולנערות שלכם
תמיכה מלאה, שינה בריאה, נוחות וסטייל. חברת אמריקן סיסטם מתמקדת בארבע סדרות של מיטות נוער,
כאשר בכל סדרה מגוון דגמים לבחירתכם.

מיטת נוער big 90

(טווח מידות ממוצע 90X190/200)

מידע נוסף >>

מיטת נוער big 80

(טווח מידות ממוצע 80X190,200)

מידע נוסף >>

מיטת נוער ספות וחצי

(טווח מידות ממוצע 90,100,120,140X200)

מידע נוסף >>

מיטת נוער סידרה מקסימה

(טווח מידות ממוצע 90,100,120,140X200)

מידע נוסף >>

מיטות נוער Big 80, מיטת נוער Big 90

בכל דגמי הסדרות הללו משולבת מערכת קפיצי Spring Flex של אמריקן סיסטם לתמיכה בריאותית, וכן מערכת P.S.S בנוסף למצע פוליאוריתן טהור. כמו כן, לכל דגמי הסדרה ניתן להוסיף ראש מתכוונן להטיית פלג הגוף העליון, על מנת לאפשר קריאה נוחה, צפייה בטלוויזיה וכיוצא באלה. כל הדגמים נפתחים וכולם מגיעים עם ארגז מצעים מרווח ומהודר. מגוון הדגמים בשתי סדרות אלו הוא רחב, ומאפשר בחירה מותאמת לטעמו האישי של ילדכם.

מיטות נוער ספות וחצי

מיטות נוער ספות וחצי מעלות את הנוחות ואת ההתאמה של המיטה לנער לדרגת איכות שקשה להתעלות עליה. בכל הדגמים משולבת מערכת קפיצי Spring Flex וכן מערכת P.S.S, בנוסף למצע פוליאוריתן טהור. כמו כן, בכל דגמי ספה וחצי של אמריקן סיסטם ניתן להוסיף מנגנוני כוונון לראש, לרגליים, לפלג הגוף העליון ולצוואר, ליצירת ספה נוחה ובריאה לשינה, לקריאה ולצפייה בטלוויזיה. תמיכה נכונה בגופו של המתבגר תמנע כאבים ותעזור לו לאמץ יציבה נכונה ובריאה, בייחוד בתקופה חשובה זו, בה גופו מתעצב ומקבל את צורתו הבוגרת. בסדרת מיטה וחצי מגוון רחב של דגמים בעיצובים קלילים וצעירים ובמגוון צבעים.

מיטות נוער מקסימה

מיטת נוער מקסימה היא מיטה זוגית לנוער. בכל הדגמים בסדרה משולבת מערכת קפיצי Spring Flex ומערכת P.S.S בנוסף למצע פוליאוריתן טהור. הדגמים בסדרה מתאפיינים בעיצוב צעיר ואנרגטי ובדי הריפוד דוחי נוזלים. בנוסף, סדרת מיטות נוער מקסימה מגיעה עם ארגז מצעים מהודר.

בריאות, נוחות וסטייל מיטת נוער

דגמי מיטות הנוער של אמריקן סיסטם מאפשרים לכם להעניק לבני הנוער המתבגרים שלכם מיטה איכותית, בריאותית ומעוצבת בסגנון צעיר וקליל, שגם תשמור על בריאותו ועל איכות השינה שלו, גם תאפשר לו קריאה נוחה וגם תוסיף סטייל לחדרו. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? בואו לאחד מסניפי אמריקן סיסטם ותיווכחו בעצמכם. מבחר הדגמים גדול, ויאפשר לכל נערה ונער למצוא את הדגם שמדבר אל ליבם. כמו כן, איכות חומרי הגלם וטיב הייצור הם מן המעלה הראשונה, משום שבאמריקן סיסטם מאמינים ששינה טובה מתחילה במיטה איכותית. לפרטים נוספים התקשרו אלינו לטלפון שמספרו 072-330-1470 ונשמח לעמוד לשירותכם.

עוד על מיטות מויקיפדיה

לקבלת הצעת מחיר עד 60% הנחה

מאמרים בנושא מיטות נוער

מיטות נוער נפתחות לילדים
5 (99.13%) 23 votes